×

Güvenlik Duvarı (Firewall) Kurulum ve Destek

Her kuruluşun aynı yapıda olmadığını, aynı şekilde çalışmadığını veya aynı güvenlik sorunlarının bulunmadığını biliyoruz. Her gün kurumlara meydan okuyan çok çeşitli güvenlik sorunlarına karşı, hem BT’yi hem de fiziksel ortamı güvence altına almak için uygun önleyici sistemlerin bulunması son derece önemlidir.

Uzmanlarımız güvenlik gereksinimlerinizi değerlendirir, bir çözüm tasarlar ve bütçenize en uygun ekipmanı önerir. Kapsamlı güvenlik çözümlerimiz, uç noktalarınızı, iletişim sistemlerinizi, ağ geçitlerinizi, posta sunucularınızı ve ofis alanlarınızı güvenli bir ortamda çalışabilmeniz için koruma altına alır.

Firewall Çözümleri

Berqnet ile tanışın

Berqnet yerli ve yeni nesil Firewall/UTM cihazı ile işletmenizi tehditlerden koruyun. Vesna, Berqnet yetkili iş ortağıdır.

Sophos XG Firewall

Sophos XG Firewall, ağınıza, kullanıcılarınıza ve uygulamalarınıza doğrudan yepyeni kontrol merkezinden benzersiz bir görünürlük sağlar.

Cyberoam ile korunun

Cyberoam Firewall ağ, uygulama ve kullanıcı kimliğine dayalı güvenlik çözümü sunar. Cyberoam Firewall ile işletmenizi DoS, DDoS ve IP Spoofing saldırılarına karşı koruyun.

Yeni nesil güvenlik duvarı - FortiGate

FortiGate Firewall ile tehdit koruması, izinsiz giriş önleme, web filtreleme ve uygulama kontrol dahil, kapsamlı yönetim.

Veri Yedekleme

Günümüzün rekabetçi ortamında, veriler rekabet avantajı sağlamanın merkezinde bulunmaktadır. Bu nedenle, kuruluşların pazardaki konumlarını korumak için verilerini korumaları son derece önemlidir. Kurum bilgisinin gizliliği, bütünlüğü ve kullanılabilirliğine yönelik tehditler her gün katlanarak artmakta ve bu da her aşamada risk oluşturmaktadır.

Bilişim güvenliği çözümlerimiz ile genel bilgi güvenliğini sağlamak, uygulamak, işletmek, izlemek, gözden geçirmek, sürdürmek ve iyileştirmek için KVKK uyumluluğu kapsamında gerçekleştirdiğimiz uygulamalar ve veri yedekleme hizmetlerimiz ile bilgi güvenliği için tamamen özelleştirilebilir modeller sunmaktayız. Çözümlerimiz hem proaktif hem de reaktif olarak tehditleri ve riskleri etkin bir şekilde yönetmenizi sağlar.

 

Kurumsal Güvenlik Yazılımları

Kurumsal güvenlik çözümleri, dijital girişimlerinizi güvende tutmanıza, güvenlik açıklarını gidermenize, mevcut veya gelebilecek tehditleri tanımlamanıza ve nötralize etmenize veya önlemek için gereken her şeyi yapmanıza yardımcı olur. Vesna birinci sınıf kurumsal güvenlik çözümleri sunar.

Uygulama güvenliği: İşletmeler tarafından kullanılan uygulama sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu senaryoda, bu uygulamaları güvence altına almak kurumsal güvenliğin çok önemli bir parçası haline gelmektedir. Son kullanıcıların cihazlarının uçtan uca kurumsal güvenlik yazılımları ile kontrol altında tutulması, oluşabilecek güvenlik zafiyetlerinin önüne geçer.

Veri güvenliği, şifreleme: Verilerin yaşam döngüsünün her aşamasında güvenceye alınması çok önemlidir. Bu nedenle kurumsal güvenlik çözümleri, ister bulutta ister şirket içi veya mobil ortamlarda olsun, tüm verilerin korunmasına odaklanır.

 

Antivirüs Çözümleri

Hybrid Cloud Security

Sanallaştırmanın ve bulutun operasyonel ve ekonomik avantajlarından faydalanırken, güvende kalın.

Trend Micro Network Defense

Bilinen, bilinmeyen ve henüz ifşa edilmemiş açıkları XGen™ güvenliği ile güçlendirilen Trend Micro Network Defense ile anında tespit edin ve koruma sağlayın.

Kullanıcı Koruma Çözümleri

Her tehdit türü için doğru tekniği kullanan, ortamınızda çalışmak için en iyi duruma getirilmiş, akıllı, ortaya çıkan tehditleri durdurmak için birden fazla katman kullanarak bağlanan güvenlik. 

Trend Micro Worry-Free

XGen™ güvenliği ile çalışan Worry-Free Services Advanced, fidye yazılımı ve gelişmiş saldırılara karşı en geniş koruma için makine öğrenimini kullanır.

TOP