×

Derin Öğrenmenin
Gücünü Güvenlikle Kullanın

Fidye yazılımlarını durdurun, kötüye kullanımı önleyin. Sophos’un sektör çapında en gelişmiş derin öğrenme becerilerini kullanarak tüm ağınızı güvence altına alın.

Bir Toplantı Talep Edin!

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

SOPHOS bir Firewall'dan çok daha ötesi!

Siber Güvenlikte Yeni Nesil Çözüm SOPHOS

Sophos Intercept X, gelişmiş yapay zekaya ve EDR’a sahip uç nokta koruması ile tüm kötü amaçlı yazılımları etkisiz kılar. Yetkisiz erişimleri ortadan kaldırmak için geniş çaplı bir güvenlik duvarı oluşturur ve fidye yazılımlarına karşı benzersiz bir savunma sunar.

Gelen tehditleri önlemeyi eşsiz seviyelere taşıyan Intercept X üzerine kurulmuş olan yapay zeka, bir derin öğrenme sinir ağıdır ve makine öğreniminin bilinen ve bilinmeyen tüm kötü amaçlı yazılımlarını, güvenlik imzalarına bağlı kalmadan tespit edebilen ve kendini sürekli güncelleyerek tüm tehditleri öğrenebilen gelişmiş bir güvelik çeşididir.

SOPHOS ile Sisteminizi Geçilmez Yapın

SOPHOS ile derin öğrenmeyi kullanarak, iç ağınızda geçilemez bir kalkan oluşturun ve kullanıcıların güvenle çalışmasını sağlayın.

Sophos Central ile Daha Kolay

Tüm Sophos ürünlerinizi yönetmek için geliştirilmiş sezgisel bulut tabanlı bir konsol olan Sophos Central ile daha düzenli ve daha kontrollü yönetim.

Yönetim

Sophos tüm özelliklere hızlı erişim sağlayan web tabanlı bir yönetim konsolu sunar.

Kullanıcı Kontrolü

Sophos Riskleri azaltmak için kullanıcı kontrolünde size bilgi ve güç sağlar.

Koruma

Sophos, tüm ürünlerinde gelişmiş teknoloji kullanarak benzersiz güvenlik sağlar.

Tüm Sophos ürünleri mevcut en gelişmiş yüksek performanslı ağ teknolojisi sunar.

Vesna ile Sophos ürünlerini kullanarak ağınızı koruma altına alın

Vesna ile tüm sophos ürünlerini temin edebilir ve güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Endpoint Koruma, XG Firewall ve Bulut Optix gibi bir çok kurumsal ürünü üst düzey yönetim ile kullanarak yapınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Sürekli güncelenen ve yeni nesil teknolojileri kullanan SOPHOS ürünleri ile yapınızda geçilemez güçlü bir katman oluşturarak geçilemez bir güvenlik duvarı oluşturabilirsiniz. Vesna, bakım anlaşmaları ile sizlere bu hizmeti profesyonel bir şekilde sunar.

TOP