×

Vesna; tüm ticari firmaların, şahısların ve kamu kuruluşlarının web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İnternetin aktif olarak her platformda kullanılabildiği bu zamanda web siteleri; işletmelerin, markaların, sunulan hizmetlerin veya şahısların internet ortamındaki kartviziti haline gelmiştir. Satış hedefleyen kuruluşların daha fazla kişiye ürünlerini ulaştırabilmesi, hatta fiziksel bir mağaza ihtiyacını ortadan kaldırabilmek ve bir işletmenin konumundan bağımsız olarak, fiziksel olarak ulaşamayacağı kitlelere ulaşabilmesi, iyi hazırlanmış bir web sitesi ile mümkün hale gelmiştir.

Kurumsal kimliğinizin en önemli parçalarından biri olan web sitesi, kuruluşunuz için büyük önem arz eder. Kuruluşunuzu tanıtmak için tercih edebileceğiniz klasik yöntemlere (broşür, katalog, matbu malz.) göre daha uygun maliyetlidir. Klasik yöntemler ile ulaşamayacağınız kitlelere ulaşma imkânı sağlar. Web sitesinde sunulan bilgilerin güncellenmesi mümkündür ve bu inisiyatif web site sahibindedir. Web sitesi için kullanılan domain ile mail adreslerine sahip olmanızı sağlayarak, kuruluşunuzun kurumsal kimlik çalışmalarında bir adım daha ilerlemesini mümkün kılar.

Bir web sitesine ihtiyacınız olduğunu hissediyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, Vesna sizin için tüm planlamayı üstlenir. Vesna’dan kuruluşunuz ile ilgili bir web sitesi talep ediyorsanız, kuruluşunuz ve işleriniz hakkında bilgi toplarız. Ekibimizin yüz yüze yapacağı görüşmeler ile kuruluş profili çıkarılır, kuruluş vizyon ve hedeflerinin belirlenmesinin ardından diğer aşamaya geçilir. Web sitesi için gerekli olan içeriğin temin süreci başlatılır ve aynı zamanda web sitesinin tasarım süreci de başlamış olur. Toplanan veri, uygun tasarımlar ile harmanlanarak web sitesindeki yerlerini bulur ve tasarım tamamlandıktan sonra onay süreci başlatılır. Web site sahibinin onayına kadar geliştirilen ve güncellenen web sitesi, tamamen bittiğinde tüm platformlara uyumlu (responsive), hatasız ve hazırdır.

SEO Arama Motoru Optimizasyonu
Vesna tasarladığı web sitelerini SEO uyumlu şekilde hazırlar. Web siteniz SEO kurallarına uygun, tüm yaygın internet tarayıcılarına ve ekran boyutlarına uyumlu hazırlanır. Gerçekleştirilecek SEO çalışmaları ile arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilirsiniz.

Reklam Kampanyaları
Web sitenizi arama motorlarında koşulsuz en üst sırada çıkarın, daha fazla kişiye ulaşın.

Uyumlu Tasarım
Web siteniz masaüstü, tablet, akıllı telefon ve bilinen yaygın internet tarayıcılarına tam uyumlu hazırlanır.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Düşünce

Kurumsal Çizgi

Kurumsal Tasarım

Kurumsal web sitesi, e-ticaret yazılımı, web tabanlı uygulama ve üç boyutlu çözümler.

SEO Uyumlu

Arama motorları tarafından tanınan, SEO uyumlu web tasarım.

Responsive

Tüm cihaz ve çözünürlüklere uyumlu tasarım.

Kurumsal Tasarım

Kurumsal kimliğinize uygun, özgün tasarımlar.

Hızlı ve Güvenli

Her zaman ulaşılabilir, sorunsuz ve hızlı erişim.

TOP