×

Teknolojinin Yeşil Rengi

Sağlayabileceğimiz kadar destek, verebileceğimiz kadar hizmet ve kazanabileceğimiz kadar insan.

Hakkımızda

Vesna Bilgi Teknolojileri, 2017 yılından bugüne bilişim sektöründe müşterilerine bilgi teknolojileri konusunda çözüm ve danışmanlık hizmetlerini sağlayan bir bilişim firmasıdır. Microsoft ve Google ‘ın Bulut Teknolojileri konusunda beraber ilerlediği çözüm ortaklarından biri olan Vesna Bilgi Teknolojileri, müşterilerine sunduğu Microsoft ve Google çözümleri ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Öne çıkan projeler

Eğitim için Office 365

Vesna, bugüne kadar onlarca eğitim kurumunu Office 365 ile tanıştırdı. Vesna, eğitimde Office 365 kullanımını yaygınlaştırmak için kurumlar ile görüşmelerine devam ediyor ve ücretsiz olarak danışmanlık sağlıyor.

Azure'da Finans

Microsoft Azure kaynakları ile Finans ve Kurumsal Kaynak Yazılımları için dağıtım çözümleri geliştiren Vesna, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda yerel sunucularda çalışan finans yazılımlarını güvenli şekilde buluta taşıyor.

Azure Makine Öğrenmesi

Vesna, mobil ve web platformları için geliştirdiği uygulamalarda Azure makine öğreniminden faydalanıyor.

Herkese Windows 10

Vesna, danışmanlık hizmeti verdiği tüm müşterilerine ücretsiz yazılım varlık yönetimi hizmeti sağlayarak desteği sona eren ürünlerin kullanılmamasını sağlar.
TOP