×

Microsoft ürünlerinizi Vesna ile lisanslayın,
tasarruf edin.

Güvenilir bir Microsoft Ortağı olarak Vesna, tüm Microsoft ürünlerinin tedariğini sağlar ve lisanslama işlemlerini gerçekleştirir.

Microsoft Lisanslama Hizmetleri

Microsoft Cloud Çözüm Sağlayıcısı olarak Vesna, yalnızca ihtiyacınız olan uygulamalara ve platformlara erişmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size ekonomik avantajlar sağlayacak lisanslama çözümleri ile Microsoft ürünleri için lisans sağlar.

Vesna'yı seçtiğinizde, lisanslamanız Vesna tarafından gerçekleştirilir. Mevcut Microsoft ürünleriniz var ise, geçiş işlemlerini hissetmez ve iş kaybı yaşamazsınız.

Yönetilen Lisanslar

Lisanslarınızı sizin için yönetiriz, hangi kullanıcının hangi lisansa sahip olduğunu ve yeterliliğini düşünmezsiniz.

Ekonomik Avantaj

Vesna ile lisans maliyetlerinizi düşürebilir, en uygun lisanslama modeline en uygun fiyatlar ile sahip olursunuz.

Esneklik

Lisans sayılarında ve türlerinde değişikliği dilediğiniz vakit yapabilirsiniz.

Doğru Planlama

Kuruluş ihtiyaçlarınıza göre en uygun planları uzman lisanslama danışmanlarımız ile tamamen ihtiyaca yönelik çözümler sunuyoruz.

Vesna ile Microsoft Lisanslama Hizmetleri

Vesna’nın Microsoft lisanslama hizmetleri size ekonomik avantajlar sağlar. Vesna üzerinden satın alınan lisanslar doğrudan Microsoft’tan satın almaktan daha ucuz olabilir. Ayrıca Vesna’nın danışmanlık hizmetleri ile yerinde kullanıcı eğitimi verecek bir “müşteri temsilcisi” elde edersiniz.

Microsoft lisanslama hizmetlerimizin bir parçası olarak, Microsoft 365, Office 365, EMS, Dynamics 365, Project ve Visio gibi bir dizi bulut ürünü için lisans sağlıyoruz. Akademik, kamu ve kurumsal için lisanslama çözümlerimiz mevcuttur.

Lisans bedelleri, satın aldığınız her lisans için kullanıcı başına aylık veya yıllık olarak ücretlendirilir ve seçilen türe göre faturalandırma işlemi gerçekleşir. Kullandığınız lisans sayısını veya türünü dilediğiniz zaman değiştirme hakkına sahip olursunuz. Lisanslarınızı Vesna üzerinden satın aldığınızda, sözleşme ve faturalandırma ilişkiniz Vesna ile olur. Lisanslarınız ve ürünleriniz ile ilgili olabilecek soruları veya sorunları cevaplamak için Vesna her zaman hazır durumdadır.

İster başka bir CSP’den, isterse doğrudan Microsoft’tan satın almış olun, lisansları Vesna’ya taşımak çok hızlı ve kolaydır. İhtiyacınız olan lisansları size tanımladıktan sonra, verileri ve kullanıcıları otomatik olarak yeni lisanslarınıza taşıyarak geçiş işlemlerini sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz. Tüm taşıma işlemleri boyunca kullanıcılar kesinti yaşamazlar ve geçiş ile ilgili herhangi bir şey hissetmezler.

Windows 10'a Vesna ile geçin.

Lisanslama hizmetlerimiz ile ilgili hemen bilgi alın.

CSP'niz olarak Vesna'yı seçtiğinizde neler kazanırsınız?

Değişiklik
Lisans sayınızı ve türünü, kuruluşunuzun ihtiyaçlarınızın değişmesi gibi durumlarda dilediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Öngörülebilir harcama
Vesna, kuruluş ihtiyaçlarınızı dinledikten sonra sizin için en uygun lisanslama modelini belirler. Aylık veya yıllık olarak sunacağı teklifler, sürprizlere kapalı ve makuldür.

Danışmanlık
Vesna'nın bilgi ve birikimi, kuruluşunuzun Microsoft ürünlerinden en iyi şekilde faydalanmanız için sürekli gelişir.

PoC
Kuruluşunuzun ihtiyacı olan yapıyı biliyorsunuz fakat endişeleriniz mi var? Hazırlayacağımız kurguyu PoC süresince test eder, paranızın karşılığını nasıl fazlasıyla alacağınızı bizzat görürsünüz.

Kullanıcı Eğitimi
Danışmanlık hizmetlerimiz ile yerinde ve sürekli olarak uzaktan kullanıcı eğitimi ile son kullanıcılarınızın verimli çalışmalarını sağlarız.

TOP