×

Windows 10'a,
Vesna ile geçin.

Windows 7 desteği sona eriyor. Peki neden Windows 10'a geçmelisiniz?

Hemen Windows 10'a Geçin

Windows 7 de dahil olmak üzere tüm iyi şeylerin sona ermesi kaçınılmazdır. 13 Ocak 2020'den itibaren Microsoft artık Windows 7 çalıştıran bilgisayarlar için güvenlik güncelleştirmeleri veya destek sağlamıyor. Ancak Windows 10'a geçerek iyi zamanları ve güzel şeyleri koruyabilirsiniz. Bugün Vesna'ya ulaşın, hemen Windows 10'a geçin.

Güncel

En son sürüm işletim sistemi Windows 10 ile güncel özelliklere sahip olun.

Parolalara Son

Windows Hello ile yüz tanıma veya parmak izi kullanarak cihazlarınızın kilidini hızlı ve güvenli bir şekilde açın.

İş İçin Doğru Araçlar

Windows 10, Office 365'in en sevdiğiniz üretkenlik araçları ile tamamen uyumlu çalışır. Ekstra özelliklerin tamamından faydalanabilirsiniz.

Yüksek Verimlilik

Neredeyse 1 milyar insan Windows 10 kullanıyor ve bunun için geçerli sebepleri var.

Sizin sorularınız var,
bizim de cevaplarımız.

Evet, uyumlu Windows 7 cihazlarınızı tam bir lisansla bu gereksinimlere göre yükseltebilirsiniz. En son donanım özelliklerinden yararlanmak için, Windows 10 ile yeni bir bilgisayara geçmenizi öneririz.

Windows 7'yi kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak destek sona erdiğinde, bilgisayarınız güvenlik risklerine karşı daha savunmasız hale gelecektir. Windows çalışacak, ancak güvenlik ve özellik güncellemelerini almayı durduracaksınız.

Windows 7, destek bittikten sonra da yüklenip etkinleştirilebilir. Ancak, güvenlik risklerini ve virüsleri önlemek için Microsoft, sürümünüzü Windows 10'a yükseltmenizi önerir.

Windows 7 aygıtlarında Internet Explorer desteği 14 Ocak 2020'de sona erecektir. Windows işletim sisteminin bir bileşeni olarak, Internet Explorer aynı destek yaşam döngüsünü izler.

Microsoft 365 Business, cihazlarında Windows 7, 8 veya 8.1 Pro lisansına sahip kullanıcılar için ücretsiz yükseltme ile birlikte gelir. Microsoft 365 İş satın alarak kullanıcılarınız, tüm eski Windows Pro lisanslı aygıtlarını ek bir ücret ödemeden yükseltebilir.

Farklı destek yaşam döngülerine sahip Windows Embedded 7 ürün ailesinin birkaç üyesi vardır. En erken destek tarihi 14 Ocak 2020'dir ve diğerleri bunu takip eder. Daha fazla ayrıntı için Microsoft ürün yaşam döngüsü sayfasına bakın.

Windows 7 Professional ve Windows 7 Enterprise kullanıcıları için Ocak 2023'e kadar Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri satın alabilirsiniz. Windows 7 Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri hakkında ayrıntılı bir SSS için lütfen Microsoft Destek Sonu SSS'ı indirin.

Sistem Danışmanlığı hizmetimiz ile sürekli güncel ve güvende kalın.

Windows 10 için hemen fiyat teklifi alın.

Yeni bir cihaz kullanmaya başlayın

Yeni cihazlar her zaman önceki modellerden daha hafif, daha hızlı ve ekonomiktir. Bu nedenle Windows 7 kullanıcılarının Windows 10 yüklü yeni bir cihaza geçiş yapmaları mantıklıdır. Vesna, benzersiz iş ihtiyaçlarınız için doğru cihazı sizin için önerir, tedarik eder ve sizin için hazır hale getirir.

Windows 10 Pro'ya yükseltin

Kurumsal düzeyde güvenlik, gelişmiş üretkenlik ve daha fazlasını yapmak için en son özelliklerle iş için tasarlandı. Windows 10 Pro, modern iş dünyasının temelidir. Teknoloji hızla ilerliyor ve Vesna, işiniz için mükemmel bir geçiş planı oluşturabilir.

Microsoft 365

Office 365, Windows 10 ve Enterprise Mobility + Security de dahil olmak üzere çalışanların yaratıcı olmalarını ve birlikte güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlayan eksiksiz ve akıllı bir çözüm.

İş için
İşinizi korumaya yardımcı olmak için Office 365'in sınıfının en iyi üretkenliğini gelişmiş güvenlik ve aygıt yönetimi yetenekleriyle bir araya getiren entegre bir çözüm.

Kurumsal için
Microsoft 365, Office 365, Windows 10 ve Enterprise Mobility + Security ürünlerini bir araya getirir. Çalışanların yaratıcı olmalarını ve birlikte güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlamak için eksiksiz ve akıllı bir çözüm sunar.

TOP