×

Microsoft Azure iş ortağınız Vesna ile
buluta geçin.

Güvenilir bir Microsoft Azure Ortağı olarak Vesna, şirketinizin geçiş, uygulama, destek ve daha fazlası dahil olmak üzere buluta geçiş yapmasına yardımcı olacak deneyim ve bilgiye sahiptir.

Azure Nedir?

Azure, her geçen gün artan bulut bilişim hizmetlerinden oluşan, kuruluşunuzun iş akışının verimliliğine yardımcı olacak şekilde tasarlanmış hizmetler bütünüdür. Azure, işletme veya kuruluşunuz için sağlayacağı araçlar ile, küresel bir ağda uygulama oluşturma, yönetme ve dağıtma imkânı sunar.

Geleceğe Hazır Olun

Sürekli yenilikler ile bugün gelişiminizi, yarın için vizyonunuzu destekler.

Tercihlerinize göre şekillendirin

Tüm diller için destek alın, nasıl geliştirmek istiyorsanız öyle geliştirin ve nerede yayımlamak istiyorsanız orada yayımlayın.

Hibriti sorunsuzca işletin

İçerde, bulutta veya uçta. Nerede olursanız olun. Hibrit bulut için tasarlanmış hizmetlerle ortamlarınızı entegre edin ve yönetin.

Bulutunuza güvenin

Azure, uzman ekipler tarafından desteklenen, işletmelerin, hükümetlerin ve yeni başlayanların güvendiği hizmetler bütünüdür, proaktif uyumluluğu saylayın.

Azure Bulut Hizmetleri ve Avantajları

Vesna, bulut bilişim teknolojilerini kullanarak iş süreçlerinin yeniden değerlendirilmesi, iyileştirilmesi ve otomasyonu yoluyla işletmelerin BT operasyonlarını optimize etmelerine ve maksimum iş değeri sağlamalarına yardımcı olur. Teknik derinliğimiz ve kanıtlanmış kurumsal sistem geliştirme deneyimimiz, Vesna’nın işletmelere bulut tabanlı girişimlerini planlama, oluşturma ve yönetme konusunda yardımcı olmasını sağlar. Vesna, Microsoft Azure platformuna odaklanarak müşterilerine başarı için gerekli hedeflenmiş, uygulanabilir deneyimler ve beceriler sağlayabilir. İster yapınızda birkaç kullanıcı veya birkaç bin kullanıcı olsun, Vesna, işletmenizin yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmasına ve BT maliyetlerini en aza indirmesine yardımcı olabilir.

Bulut tabanlı güvenlik çözümlerimizi inceleyin

Bulut çözümlerimiz ile ilgili hemen bilgi alın.

Microsoft Azure Yönetilen Hizmetleri

Strateji – “Taşı, geliştir ve dönüştür.”
Bu hizmet, müşterilerin hangi uygulamaların bulut için uygun olduğunu anlamalarına yardımcı olur ve maliyet-fayda analizine ve platformun nasıl gelişebileceğine dair kavran kanıtı ve yol haritası önerir.

Kavram Kanıtı
Bu hizmet, müşterilerin tam ölçekli bir üretim geliştirme çabasına başlamadan önce bulut platformu kavramlarını doğrulamak için kısa vadeli kavram kanıtı geliştirmelerine yardımcı olur.

Proje Desteği
Bu hizmet, uygun IaaS ve PaaS bulut platformu özelliklerinden yararlanarak tasarımdan uygulamaya kadar çok çeşitli proje geliştirme hizmetleri sunar.

Çok Kullanıcılı SaaS Mimarisi ve Uygulaması
Çok kullanıcılı hizmet olarak yazılım çözümleri geliştirme stratejileri, geleneksel tek kullanımlık iş kolu uygulamaları oluşturmaktan önemli ölçüde farklı olabilir. Vesna, Azure ile kendi SaaS çözümlerini geliştirerek işletme ihtiyaçlarına yönelik SaaS tekliflerinin tasarlanmalarına ve uygulanmalarına yardımcı olur.

Azure Yönetilen Hizmetler
Vesna, faturalandırma, izleme, yardım masası desteği, yedekleme ve D/R çözümleri ve çözüm bakımı da dahil olmak üzere herkese açık bulut platformunuzun işletim ve bakımının tüm yönleri için sorumluluk alır.

TOP