×

Sistem Danışmanlığı ile Bulut Yönetimi

Bulut sistemi profesyonel bir BT ekibi tarafından yönetildiğinde verimlilik ve süreklilik sunar. Hali hazırda bir bulut sistemi kullanıyorsanız ve bu sistemi profesyonel bir BT ekibinin yönetmesini istiyorsanız, sistemden tam anlamıyla faydalanmak için doğru bir yol izlemektesiniz. Bütün bulut sistemleri aynı değildir ve her bulut sistemi herkes için doğru sistem olmayabilir. Almakta olduğunuz bulut hizmetini kuruluşunuza en uygun hale getirmek için profesyonel bir BT ekibine ihtiyaç duyarsınız.

Sistem danışmanlığı kapsamında Vesna, kuruluşun almakta olduğu bulut hizmetini kuruluş için en verimli hale getirir. Olası tasarruf seçeneklerini değerlendirir ve mümkün olduğunda tasarruf etmenizi sağlar.

Vesna, alınan bulut hizmetinin kuruluş içerisinde sorunsuz, verimli ve sürekli kullanılmasını sağlamak için, sistemi kullanan personeller ile sürekli iletişimde kalır.

Office 365 ile bulut

Kesintisiz bulut

Vesna çalışanları, kesintisiz bulut yönetimi için ihtiyacınız olan her şeye dikkat eder, böylece büyük resme odaklanabilirsiniz.

Akıllı otomasyon

Vesna, en iyi uygulamaları ve akıllı otomasyonu kullanarak genel bulut kaynaklarınızı ve iş yüklerinizi izler, yönetir ve güvence altına alır.

Bulut optimizasyonu

Vesna, kullanılmayan kaynakları tespit ederek etkin kaynak tahsisi ve provizyonu sağlar, bulutunuzu optimize eder.

Dijital dönüşüm

Yıllarca süren yenilikçilik ve uzmanlığı sektörün en son teknolojileri ile birleştirerek bilgi ve birikimimizi son kullanıcılar ile paylaşıyoruz.

Buluta Geçiş

Bulut geçiş, verileri, uygulamaları veya diğer iş öğelerini bulut ortamına taşıma işlemidir. Bir işletmenin gerçekleştirebileceği çeşitli bulut geçişleri vardır. Günümüzde en çok tercih edilen model, verilerin ve uygulamaların yerel veri merkezinden bulut ortamına aktarılmasıdır. Diğer bir geçiş işlemi, bir bulut platformunda bulunan veri veya uygulamaların başka bir bulut platformuna taşınması işlemidir. Bu geçişlerin dışında diğer bir geçiş türü ise, verilerin veya uygulamaların bulut platformundan yerel bir veri merkezine geri taşınması -bulutsuzlaştırma, ters bulut geçişi- işlemidir.

Vesna bulut geçiş işlemlerinizi sistem danışmanlığı kapsamında üstlenir. Geçiş işlemlerinin iş akışına olumsuz etki etmemesine yönelik önlemler alır ve son kullanıcıları geçişe hazırlar. Geçiş sonrası destek ile sürecin sorunsuz tamamlanmasını sağlar.

Bulut Yapılandırma

İşletmeler ve bireyler için geniş bir bulut çözümü yelpazesi bulunmaktadır. Günümüzde IaaS, PaaS, SaaS ve diğerleri gibi sık kullanılan bulut hizmetlerinden sizin için en uygun hizmeti, sizin için yapılandırıyoruz.

IaaS çözümleri, işletim sistemleri ve uygulamalar gibi rastgele yazılımları dağıtmanıza ve çalıştırmanıza izin verir.

PaaS çözümleri, müşterilerin uygulamalarını geliştirmelerini, çalıştırmalarını ve yönetmelerini sağlayan bir bulut platformu sağlar. Vesna sistem danışmanlığı kapsamında PaaS yapılandırmasını sağlar, işletim sistemlerini, ara yazılımı, sanallaştırmayı, sunucuları, depolamayı ve ağ bağlantısını yönetir.

SaaS çözümleri, bulutta oluşturulmuş hazır yazılım ürünleridir ve abonelik temelinde müşterinin kullanımına sunulmuştur. Uygulamalar veya veriler dahil her şey bulutta depolanır ve yönetilir. Günümüzde işletmelerin en çok tercih ettiği bulut çözümlerinin başında gelen SaaS, aylık veya yıllık ücret karşılığında kullanılabilir.

Vesna sistem danışmanlığı kapsamında işletmenizin ihtiyaç duyduğu bulut yapılandırmasını sağlar ve yönetir.

Cloud Sistem Çözümleri

Avantajlardan faydalanın

Microsoft'un güvenilir bulut çözümlerinden ve SaaS'ın avantajlarından yararlanmaya hazırsınız.

Kullandıkça öde

Microsoft, kullandığınız hizmet hacmine bağlı olarak, kullandıkça ödeme özgürlüğü veren esnek abonelik tabanlı lisanslama seçenekleri sunar.

Verimli yapılandırma

Vesna, lisansları satın almanıza, faturalarınızı yönetmenize, bulut çözümünüzü uygulayıp sürdürmenize yardımcı olur.

Duyarlı ve kişisel

Microsoft bulutunun gücünü, bir ortaktan beklediğiniz hizmet mükemmelliği ile eşleştirin. Vesna bulut çözümünüz için tanıdık, duyarlı ve kişisel destek sağlar.

Vesna Cloud

Mevcut Azure, Office 365 veya CRM Online lisanslarınızı Vesna'ya aktarmak karmaşık değildir. Kullanıcılarınız erişimi kaybetmez ve lisanslar otomatik olarak yeniden atanır. Farkı görmeyecek veya hissetmeyeceksiniz.

Microsoft Bulut Çözüm Sağlayıcısı (CSP) olarak sizin için en iyi planlamayı yapıyoruz.

TOP