×

Siber Güvenlikte Yeni Nesil Çözüm SOPHOS

Sophos XG Firewall, ağınıza, kullanıcılarınıza ve uygulamalarınıza doğrudan kontrol merkezinden benzersiz bir görünürlük sağlar. Ayrıca Sophos XG Firewall ile, zengin raporlama ve birden fazla güvenlik duvarında merkezi raporlama için Sophos iView ekleme seçeneğini de elde edersiniz.

SOPHOS ile Gizli Riskleri ve Tehditleri Görün

Daha önce hiç görmediğiniz gibi

SonicWALL ile siber saldırıları durdurun

SonicWALL yeni nesil firewall, otomatik gerçek zamanlı ihlal tespiti ve koruması ile kuruluşunuzu günümüzün en tehlikeli siber saldırılarına karşı korur.

Vesna'nın Ağ Güvenlik Çözümleri ile Güvenli Uygulamalar

SaaS uygulamaları, şirketinize açıklanamayan riskler getirebilir. Günümüz SaaS yapılarında hangi siber tehditlere odaklanacağınızı bilin.

FortiGate: Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (NGFW)

FortiGate yeni nesil güvenlik duvarı, üst düzey koruma, net metinli ve şifreli trafiğin yüksek performanslı incelemesini sağlamak için AI tabanlı FortiGuard laboratuvarlarından amaca yönelik güvenlik işlemcilerini ve tehdit istihbarat güvenliği hizmetlerini kullanır. Yeni nesil güvenlik duvarı, uygulamalara, kullanıcılara ve ağlara tam görünürlük ile en iyi güvenliği sağlar.

Doğrulanmış Güvenlik Etkinliği

Bağımsız sertifikalı ve sürekli tehdit istihbarat güncellemeleri, bilinen ve bilinmeyen saldırılara karşı güçlü koruma sağlar.

Siber Tehditlere Karşı %100 Yerli Çözüm

Berqnet, işletmenizi siber tehditlere karşı korumak için geliştirilmiş tümleşik ve %100 yerli bir firewall /UTM cihazıdır.

TOP