×

SaaS uygulamaları bulutta çalışır,
abone olun ve her yerden erişin.

SaaS Hizmet Olarak Yazılım uygulamaları bulutta çalışır. Kullanıcılar SaaS uygulamalarına satın almak yerine abone olurlar ve İnternet üzerinden erişirler.

SaaS Nedir?

Hizmet Olarak Yazılım (SaaS), kullanıcılara yazılım sağlamak için bulut tabanlı bir yöntemdir. SaaS kullanıcıları bir uygulamayı satın almak yerine, uygulamaya abone olurlar ve kullanıcılar, İnternet üzerinden herhangi bir uyumlu cihazdan bir SaaS uygulamasında oturum açabilir ve kullanabilirler. Uygulama aslında bulut sunucularında çalışır.

Gelişmiş Uygulamalar

Kullanıcılara SaaS uygulamaları sağlamak için donanım, ara yazılım veya yazılım satın almanız gerekmez. SaaS, gerekli altyapıyı ve yazılımları hesaplı hale getirir.

Kullandığınız Kadar Ödeyin

SaaS hizmeti, ölçeği kullanım düzeyine bağlı olarak otomatik olarak artırıp azalttığı için maddi açıdan tasarruf etmenizi sağlar.

İstemci Yazılımı

SaaS çözümlerinde kullanıcılar, çoğu SaaS uygulamasını herhangi bir yazılım indirip yüklemeye gerek kalmadan, doğrudan web tarayıcılarından çalıştırabilir.

Her Yerden Erişim

Verilerin bulutta depolanması sayesinde kullanıcılar, kendi bilgilerine İnternet'e bağlı bir bilgisayar veya mobil cihazdan erişebilir.

Microsoft Azure ile SaaS Çözümleri

Outlook, Hotmail vb. web tabanlı bir e-posta hizmeti kullandıysanız SaaS - hizmet olarak yazılım ile tanışmışsınız demektir. Azure SaaS çözümlerimiz ile, kurumsal e-posta, işbirliği ve takvim gibi üretkenlik uygulamalarını, CRM veya ERP gibi gelişmiş kurumsal uygulamaları kiralarsınız.

Bulut tabanlı güvenlik çözümlerimizi inceleyin

Azure Güvenlik Merkezi, Yedekleme ve İzleme hizmetleri ile ilgili bilgi alın.

TOP