×

Kurumsal güvenlik yolunuzda
Microsoft EM+S sizin için çalışsın.

Microsoft Enterprise Mobility + Security (EMS), Microsoft'un bir bulut tabanlı güvenlik ve kontrol çözümüdür.

Microsoft Enterprise Mobility + Security (EMS) Nedir?

Microsoft EMS, çalışanlarınızın favori uygulamaları ve cihazları için güvenlik ve kullanılabilirlik arasındaki bu zorlu dengeyi kolayca bulmanızı sağlar. EMS ile veri merkezinizdeki, cihazlarınızdaki ve buluttaki kullanıcıları merkezi olarak yönetebilirsiniz. Bu kapsamlı çözüm, yalnızca uç noktalarınızda değil, veri düzeyinde de büyük ve küçük güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlar. EMS ile kurumsal varlıklarınızın güvenliğinden emin olabilirsiniz.

Azure Active Directory Premium

Azure Active Directory (Azure AD), Microsoft'un bulut tabanlı kimlik ve erişim yönetimi hizmeti sayesinde çalışanlarınızın kaynaklarınıza erişmesini sağlar.

Microsoft Intune

Microsoft Intune, mobil cihaz yönetimine ve mobil uygulama yönetimine odaklanan bulut tabanlı bir hizmettir.

Azure Hak Yönetimi

Bulut tabanlı koruma hizmeti Azure Rights Management (Azure RMS), dosyalarınızı ve e-postalanızı şifreleme, kimlik ve yetkilendirme ilkeleri ile güvenli hale getirir.

Microsoft Advanced Threat Analytics

Microsoft Advanced Threat Analytics (ATA), kuruluşunuzu farklı türlerdeki, gelişmiş ve hedefe yönelik siber saldırılardan korumaya yardımcı olan şirket için bir platformdur.

En İyi Uygulamalarımızdan Faydalanın

Microsoft EMS güçlü bir çözüm olsa da karmaşıktır. Ancak Vesna'nın EMS çerçevesinde, farklı müşteri ortamlarına getirdiği köklü, kurumsal düzeyde yetenekleri var. Hangi özelliklerin ihtiyaçlarınıza uygun olacağını, bunları nasıl doğru bir şekilde yapılandıracağınızı ve her şeyin işletmenize uygun olduğundan emin olmanız gerektiğini biliyoruz. Vesna'nın uzmanlığından yararlanın, böylece son kullanıcı pürüzsüz iş akışı sağlarken, verilerinizi korumak için bu teknolojinin en iyi şekilde kullanıldığından emin olabilirsiniz.

Bulut tabanlı güvenlik çözümlerimizi inceleyin

Azure Güvenlik Merkezi, Yedekleme ve İzleme hizmetleri ile ilgili bilgi alın.

TOP