×

Worry-Free Services Advanced
Cihazınızı En Yüksek Seviyede Korur

İşletmeniz bilgisayar korsanları ve Fidye yazılımcıları için büyük bir hedeftir. İşletmenizi kullanıcılar ve veriler için Worry-Free Services Advanced güvenliği ile koruyun.

Bir Toplantı Talep Edin!

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Worry-Free Services Advanced Windows, Mac ve mobil cihazlarınız için kapsamlı ve barındırılan uç nokta ile hem cihaz hem de e-posta güvenliği sağlar.

Worry-Free Services Advanced

XGen™ güvenliği ile çalışan Trend Micro Worry-Free Services Advanced ürünü, tüm gelişmiş saldırılara ve fidye yazılımlarına karşı oldukça kapsamlı koruma sunar. Bu kapsamlı korumasını Makine Öğrenme (Machine Learning) teknolojisi ile sürekli ve aralıksız sağlar. Cihazları ağ içinde veya dışında koruyun ve doğru zamanda doğru koruma tekniğini uygulayarak performansı optimize eder.

Makine Öğrenme teknolojisi ile e-posta iletisi daha cihazınıza ulaşmadan önce Trend Micro tarafından taranarak kötü amaçlı yazılım, kimlik avı ya da fidye yazılımı saldırısı olup olmadığını kontrol eder ve saldırıya uğramayı minimize eder.

Worry-Free Services ürünleri kendini sürekli güncellediği ve Machine Learning metodunu kullandığı için WannaCry dahil olmak üzere dünya üzerinde ki tüm fidye yazılımlarını ve yeni versiyonlarını engeller ve sizi güvende tutar.

Worry-Free Services Advanced %100 bulut tabanlıdır ve bu sebep ile herhangi bir bakım gerektirmez. Bulut üzerindeki güncellemeler ve bakımlar Trend Micro tarafından yapılmaktadır.

Trend Micro Worry-Free Services Advanced

Trend Micro Worry-Free Services ürünleri yüksek duyarlılıklı makine öğrenimi sayesinde, dosyaları yürütmeden önce daha doğru algılamak için, çalışma sırasında dosyaları analiz eder ve bu analiz için davranış izleme politikasını kullanır. Bu politika ile birden çok dosyanın hızlı şifrelenmesi vb. şüpheli davranışlar tespit ettiği an dosyaları karantina altına alır ve cihaza giriş yapmasını engeller.

Kullanıcıların Hata Yapmasına Engel Olun

Ransomware (hedefli) vb. saldırılar, Worry-Free Services sayesinde e-postalar için bulunan geçitte engellenir ve saldırının kullanıcılara ulaşmaması sağlanır. Böylelikle kullanıcılar kötü amaçlı bir e-postayı görüntüleyemez ve herhangi bir veri kaybı ya da maddi kayba neden olamazlar.

Bulut Tabanlı Yazılım

Kurulması gereken veya bakım gerektiren herhangi bir sunucu ihtiyacı olmadan bir bulut yazılım çözümü.

Endpoint Security

Yüksek duyarlıklı makine öğrenimini tehdit koruma teknikleri ile harmanlayarak Windows, Mac, iOS, ve Android cihazları güvende tutar.

Email Security

E-posta güvenliğini sağlar ve hedefli saldırıların, spam, kimlik avı, virüsler, casus yazılımlar ve uygunsuz içeriklerin işinizi etkilemesini engeller.

İşbirliği Güvenliği

Çevrim içi işbirliği araçlarını bilinmeyen tehditlere karşı korur ve planlı ve kaza sonucu ortaya çıkan kayıplara karşı şirket verilerini güvende tutar.

Tend Micro ile İşiniz Rahat Siz Rahatsınız

Çoğu işletme farkında olmadan spam e-posta yazışması yapıyor. Bazen bu spam, günde yüzlerce spam e-posta alan bir müşteri gibi şaşırtıcı boyutlara ulaşabiliyor. Ağır spam yükleri bilgisayarları yavaşlatabilir ve üretkenliği ciddi şekilde etkileyebilir. Ayrıca, özellikle ekler indirildiğinde sistemleri virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar için risk altına sokabilirler.

Günde milyonlarca firma virüs saldırısına maruz kalır fakat bunları hissetmezler. Çünkü o virüslerin sisteme sızmasını sağlayan programlar arka tarafta güçlü bir güvenlik duvarı oluşturarak engellemektedirler.

Vesna, Trend Micro çözüm ortaklığı ile firmaların bu tarz zararlı yazılımlardan oluşabilecek felaketleri ön görerek sistemler için gerekli önlemleri alır. Veri güvenliği, veri kaybını azaltmak için en önemli etkendir ve alınması gereken ilk önlemdir. Maddi kaybı önlemek için firmalar ilk önce yapısında bu tür zararlı yazılımları engelleyecek bir yapı oluşturmalıdır.

Vesna Bilgi Teknolojileri olarak bu yapıyı sizler için oluşturuyor ve tüm zararlı yazılımlardan firmaların korunması için güvenlik düzeylerini en üst düzeyde ve kullanıcıların hissedemeyeceği seviyede aktif ediyoruz.

TOP