×

Berqnet

İşletmenizi siber tehditlere karşı korumak için geliştirilmiş tümleşik ve %100 yerli bir firewall/UTM cihazıdır.

Bir Toplantı Talep Edin!

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Berqnet Firewall, %100 yerli AR-GE ile geliştirilen ileri teknolojiye sahip güvenlik çözümüdür.

Kurumsal Yapılar Neden Berqnet'i Tercih Etmeli?

Berqnet Firewall, ile günümüz teknolojilerinde tüm siber tehditlerine karşı etkin koruma sağlamaktadır. İleri düzey siber koruma özellikleri sayesinde %100 tam koruma ile yapıları etkin bir şekilde korur ve istenmeyen durumların önüne geçer.

Berqnet, kolay kurulumu sayesinde sadece birkaç dakikada kurulabilen ve kolay yönetilebilen yapısıyla, ileri seviye uzmanlık istemeyen bir firewall çözümüdür. Berqnet Firewall'ları yönetmek her uzmanlık seviyesi için oldukça kolaydır.

Berqnet, tüm internet kullanım kayıtlarını, yasalara uygun olan loglama sistemi (5651) ile kayıt altına alır. Ayrıca bu kayıt için ekstra bir lisans talep etmez. Ayrıca kuruluşların sorunsuz şekilde cihazlardan en iyi şekilde yararlanabilmeleri için, uzman teknik destek ekibi ücretsiz olarak sınırsız destek vermektedir.

Kurumsal Yapılar Neden Berqnet'i Tercih Etmeli?

Berqnet ile gelişmiş web ve uygulama filtreleri özellikleri sayesinde, internet erişimini dilediğiniz şekilde dağıtabilirsiniz. Gruplar oluşturarak veya bireysel olarak dilediğiniz gibi kurallar oluşturarak bu kurallar aracılığı ile internetinizi daha verimli ve işlere yönelik kullandırabilirsiniz.

Berqnet ile harici bir Hotspot sistemini satın almanızı engelleyen Berqnet Hotspot özelliğini kullanarak, misafir kullanıcı yönetimini kullanabiliyorsunuz. Yasalara uygun şekilde kayıt altına alan bu veriler yine yasalara uygun şekilde saklanıyor.

İşletmenizin İhtiyacı Olan

Berqnet Firewall Ürününü Hemen Belirleyin

Berqnet bq25

Küçük Ölçekli İşletmelere

25 Kullanıcıya Kadar Olan Küçük Ölçekli İşletmeler

Berqnet bq60

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere

60 Kullanıcıya Kadar Olan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler

Berqnet bq100

Orta Ölçekli İşletmelere

100 Kullanıcıya Kadar Olan Orta Ölçekli İşletmeler

Berqnet bq200

Orta Ölçekli veya Büyüyen İşletmeler İçin

200 Kullanıcıya Kadar Olan Orta Ölçekli ve Büyüyen İşletmeler

Berqnet bq300

Orta Ölçekli veya Büyük İşletmelere

300 Kullanıcıya Kadar Olan Orta ve Büyük Ölçekli İşletmeler

SSL VPN ve IPSec

Berqnet Firewall cihazlarında, lisans ile birlikte gelen SSL VPN ve IPSec bağlantıları ile kurum dışındaki kullanıcıların kurum içerisindeki data verilerine erişmesi 2 kat daha güvenli. Kurulumu ve yönetimi çok basit olan Berqnet Firewall ile SSL VPN ile doğrudan VPN bağlantılı bir şekilde kuruluşun ağına katılabilir ve güvenle dosyalar kullanılabilir.

Vesna ile Berqnet Cihazlarından En İyi Şekilde Yararlanın

Berqnet Türkiye'nin ilk %100 yerli AR-GE ile üretilmiş olan Firewall çözümüdür. Berqnet'in dikkat çekici başlıca özelliklerini şöyle sıralayabiliriz. 5651 Sayılı Kanuna Uygun Yasal Log Tutma - 5651 Modülü. Wi-Fi Hotspot (Misafir Ağı) Kurma ve Yönetme Özellikleri. İleri Seviye Web Filtreleme ve Uygulama Filtreleme. SSL VPN ve IPSec VPN. KVKK Gereksinimlerine Uygunluk ve Veri Güvenliğinin Sağlanması. Gateway Antivirüs - Tam Otomatik USOM Entegrasyonu - Mobil Raporlama Uygulaması

Vesna Bilgi Teknolojileri ile doğru ürünü, doğru şekilde ve güvenli bir biçimde kullanın. Vesna, Logo Teknolojileri ve Yatırım Holding'in çatısında üretilen Berqnet'in resmi distribütörüdür. Küçük ölçekli işletmelerden büyük ölçekli işletmelere kadar tam destek vererek en iyi cihazı en iyi şekilde kullandırarak, kuruluşların güvenli bir şekilde interneti kullanmasını ve yapının güvende tutulmasını sağlar.

TOP