×

COMODO
Eksiksiz Uç Nokta Güvenliği

Comodo® Client, Comodo Valkyrie™ ve Comodo® IT and Security Manager ile birbirine entegre gelişmiş uç nokta çözümü

Bir Toplantı Talep Edin!

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Comodo'nun devrim niteliğindeki çözümü, bilinen ve bilinmeyen zararlı yazılımların uç noktalarda çalışmasını önler, böylece ağınız kötü niyetli yazılımlardan etkilenmez.

Comodo ile Uç Noktalar Daha Güvenli

Comodo Client, Windows uç noktalarında ve mobil cihazlarda kötü amaçlı yazılım sorununu, yapay zekayı, patent bekleyen otomatik kapsayıcıyı ve dinamik analizi, kullanılabilirliği etkilemeden bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı koruma sağlayan katmanlı, modüler bir yaklaşım kullanarak çözer.

Comodo, BT ve Güvenlik Yöneticisine, tüm cihazların ve durumlarının tek bir konsolda gösterge tablosunu sunar. BT yöneticileri sorunlar üzerinde kolayca hareket edebilirler; mevcut risk hakkında rapor vermek ve kurumsal çapta değişiklikleri sağlamak daha kolaylaşır. ITSM, kapsamlı profil görünümlü kurumsal güvenlik ile BT varlık yönetimi ve desteğini bir araya getirir.

Valkyrie, bilinen ve bilinmeyen dosyalar için statik, dinamik ve hatta insan uzman analizi sağlayan ve tüm Comodo 360 çözümleri için dosya analiz platformu sağlayan bulut tabanlı bir dosya analiz platformudur. Valkyrie'nin karar odaklı dosya analiz platformu, her gün 200 milyondan fazla bilinmeyen dosya gönderimi gerçekleştirerek her yıl 300 milyondan fazla bilinmeyen dosyayı ortaya çıkarıyor.

Comodo Client ile Tam Koruma, Tam Uyumluluk

Eksiksiz bilgi güvenliği kapsamı her kuruluş için hayati önem taşır ve Comodo Client diğer çözümlerin yetersiz kaldığı durumlarda koruma ve uyumluluk sağlar.

Malware Sorununuzu Gartner Onaylı Comodo ile Çözün

Comodo'nun yeni Gelişmiş Uç Nokta Çözümü, uç nokta zararlıları ile mücadelede yeni nesil çözümlere öncülük ediyor.

Virus Scope

Davranışsal ve eyleme dayalı analiz kullanarak, yerel iş istasyonunda analiz yapılırken bir karar belirlemek için bilinmeyen süreçleri ve yürütülebilir dosyaları dinamik olarak analiz eder.

Comodo Valkyrie

Comodo İstemcisi, 45 saniye gibi kısa bir sürede geri dönen, statik ve dinamik kötü amaçlı yazılım analizi sağlayan bulut tabanlı Dosya Analiz Platformu

Uzaktan Yönetim

Ultra hızlı uzaktan masaüstü paylaşımı ve tam cihaz erişimi dahil uzaktan yönetim ve uzaktan izleme seçenekleri ile daha güvenli işlemler.

Comodo cWatch

cWatch, gelişmiş ihlalleri önleme ve tehdit izleme için modüler kendi kendine yönetilen veya gerçek bir Hizmet Olarak Güvenlik platformu sunar.

Vesna ile Comodo Ürünlerini Daha Güvenli Kullanın

Comodo'nun Gelişmiş Uç Nokta Koruma çözümü içinde, uç nokta güvenliğine çok katmanlı bir yaklaşım sağlayan yeni nesil bir uç nokta istemcisi olan Comodo İstemcisi bulunur. Bu çok katmanlı yaklaşımın bir parçası olarak, Comodo Client doğrudan Valkyrie ile çalışacak şekilde yapılandırılabilir.

Comodo Client ve Valkyrie arasındaki bu sıkı iletişim, Comodo Client'ın bilinen iyi ve bilinen kötü ile sürekli olarak güncellenmesini sağlar ve Comodo'nun, onay bekleyen kapsayıcısını kullanarak yalnızca Comodo istemcisinin otomatik olarak içerdiği bilinmeyen dosyaları bırakır. Bu bilinmeyen dosya bulunurken, Comodo Client bu dosyayı analiz için otomatik olarak gönderir. Bilinmeyen dosyaların bu doğrudan iletişimi, bilinmeyen dosyaların kapsama alanında mümkün olan en kısa sürede çalışmasını sağlar.

Vesna, ilgili anlaşma kapsamında tüm Comodo ürünlerinde tam destek sunarak yapının güvenliğini tam koruma altına alır. Yapay zekanın gücü ile son kullanıcılar artık daha rahat eylem gerçekleştirebilir.

TOP