×

Veeam Backup 3. Kez Lider

2019 Gartner Magic Quadrant Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma Çözümleri Kategorisinde Yine Lider Veeam Backup

Bir Toplantı Talep Edin!

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Veeam Bulut Veri Yönetimi Sağlayan Yedekleme ve Kurtarma Çözümlerinde Global Lider Konumunda

Lider Veeam Backup ile Lider Çözüm

Gartner verilerine göre 3.kez lider seçilen Veeam Backup ile yedekleme ve kurtarma daha güçlü. Bulut, Sanal veya Fiziksel makinelerin yedeklenmesi, akıllı kurtarma ile felaket kurtarma senaryoları, cloud mobility, kopya veri yönetimi, izleme ve analizi için tek platform.

Tüm bulut, sanal ve fiziksel ortamlarda çalışan Veeam Backup ile işletmelerin kritik verilerine her zaman erişebilir, aktif olarak çalışan sürekli yedekleyen ve anında kurtarma çözümü ile sorunsuz bir kullanım ile ihtiyaçları hem bugün hem de gelecekte karşılar.

Şirket verilerinin korunması en kritik iş yükümlülüğüdür. Veeam Backup bu zor ve karmaşık yedekleme çözümlerinde verimliliği arttırmak için basitleştirilmiş ve maliyetleri düşüren yapısı ile sistemlerde kolay yedekleme ve kolay raporlama-izleme imkanı sunar.

Veeam Backup ile Yenilikçi Yedekleme Sistemi

Geleneksel yedekleme çözümlerinden kurtularak; Güvenilir, Basit ve Esnek bir çözüm ile Yeni Veeam Backup

Microsoft Windows için Veeam Backup Agent Ücretsiz

Veeam Agent, Microsoft Windows tabanlı cihazların ücretsiz yedeklenmesini sağlayan basit, ücretsiz bir Veeam Backup çözümüdür. Veeam Agent ile Windows makinelerinin yedekleri bir NAS cihazına alınabilir ya da bir FTP alanına koyulabilir.

Yedekleme & Replika

Backup & Replication, Veeam Availability Platform'u harekete geçiren itici güçtür

Düzenleme

Riski azaltır ve yenilikleri hızlandırır ve taleplerini güvenli bir şekilde karşılar

İzleme ve Analiz

İşteki her bir paydaş için her verinin, uygulamanın ve bulut sisteminin görünürlüğü

DataLabs

Veeam DataLabs™, iş kesintisi olmaksızın riski azaltır ve yenilikleri ivmelendirir

Veeam ile Kesintisiz Yedekleme

Kuruluşlara ait verilerin, zamanla kritikliği, büyümesi ve yayılımı artmaktadır ve bu kuruluşlar için ileride zorlayıcı zorluklara yer oluşturmaktadır. Verileri artık toplamak, korumak ya da depolamak yeterli olmamakla birlikte hızlı erişimde kaybedilmektedir.

Kuruluşlar sürekli çalışırlık ve verilere hızlı erişebilir olmasını beklerler. Veeam Backup, verileri akıllıca yönetmeyi ve iş sürekliliğini sağlamayı, riski azaltmayı ve erişilebilirliği arttırmayı mümkün kılar. Veeam Hyper-Availability Platform, kuruluşların kesintisiz çalışırlık açığını kapatarak tüm olumsuzlardan etkilenmesini önleyecek eksiksiz bir hizmet sunar.

Vesna Bilgi Teknolojileri, Veeam Backup ürünlerini kuruluşların ihtiyacına göre doğru yapılandırarak gerek sanal veya fiziksel gerek ise bulut ortamlarında güvenle kullanmanızı sağlar. Kuruluşların bünyesinde bulunan tüm Microsoft Windows tabanlı makinelerinde ücretsiz Veaam Agent sürümü ile düzenli olarak yedekleme alarak, son kullanıcılar için veri kaybını minimize eder.

TOP