×

SonicWall FireWall
Bulut Zekanın Gücünü Kullanın

SonicWall FirWall cihaz tabanlı korumayı bulut zekasıyla birleştirerek yenilikçi bir yaklaşım sergiliyor

Bir Toplantı Talep Edin!

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

SonicWall ile Üstün Tehdit Önleme ve Performans

SonicWall High-End Firewall Serisi

SonicWall yeni nesil güvenlik duvarları, kuruluşunuzun hızlı bir şekilde yenilik yapması ve büyümesi için ihtiyaç duyduğu ağ güvenliği, kontrolü ve görünürlüğünü sunar.

SonicWall Ağ Güvenliği hizmetleri platformu (NS) High-End Firewall serisi, cihaz tabanlı korumayı bulut zekasıyla güvenilir, yüksek performanslı bir platformda birleştirerek tehdit algılama ve önleme konusunda yenilikçi bir yaklaşım sergiliyor.

NS serisi büyük işletmeler, veri merkezleri ve servis sağlayıcılar için tasarlanmıştır High-End serisi, performansı düşürmeden en gelişmiş tehditlerden milyonlarca bağlantı için kanıtlanmış, ölçeklenebilir koruma sağlayan gelişmiş güvenlik teknolojilerini birleştirir.

SonicWall ile Yenilikçi Teknolojiyi Benimseyin

RTDMI (Gerçek Zamanlı Derin Bellek Denetimi) ve RFDPI (Yeniden Birleştirme Gerektirmeyen Derin Paket Denetimi) teknolojileriyle daha fazla saldırıyı engelleyin

SonicWall ile Ağınızı Esnek ve Uygun Maliyetli Hizmet ile Koruyun

SonicWall, kapsamlı yönetilen güvenlik hizmetleriyle ihlal önleme ve risk yönetimini içerecek şekilde üstün, esnek ve daha az maliyetli çözümler sunar.

Güvenlik Hizmetleri

Ağ geçidi güvenlik hizmetleriyle, SonicWall güvenlik duvarınızdan en iyi şekilde yararlanın

Yönetim ve Analitik

Genel trafik analizi, görselleştirme ve raporlama aracı ile en iyi şekilde bilgi edinin

Web App Duvarı

Web uygulamalarını kesintisiz ve yüksek hızda, güvenli şekilde sunma imkanı

SonicWall VPN

Kritik uygulamalara ve verilere daha basit politika uygulamalı güvenli erişim

SonicWall ile Sisteminizi Daha Güvenli Hale Getirin

Artan bulut uygulamaları, geleneksel şirket güvenlik sistemlerinin de tehlike olmasına sebep oldu. Saldırılar için kullanılan yöntemler; Ağ, Web, Bulut, Uygulamalar, Uç Noktaları, Mobil Cihazlar, Veri Tabanları ve Nesnelerin İnterneti şeklindedir. Şirketlerin güvenlik politikası gereği bu saldırılara önlem alması ve kendini sürekli güncel tutması gerekmektedir.

Vesna, bakım anlaşması ile şirketlerin bu açıklarını kapatarak iç yapılarda güvenli bir akıllı trafik ağı oluşturur. SonicWall ürünleri ile birlikte şirketlerde yer alan tehditleri makine öğrenme değil, derin öğrenme metodu ile tarar ve sistemi sürekli güncel tutan bir yapay zekâ ile Network ağını geçilmez yapar.

Vesna, Şirketinizin güvenlik yapısını analiz eder ve ölçeklendirerek değerlendirir, Penetrasyon testi ile açıklarınızı tespit eder, ağ üzerindeki trafiği inceleyerek yapıya uygun en güvenli, güçlü seçenekler ile donatır.

TOP