×

Microsoft Azure Backup

Firmaların veri yönetimini daha güvenli ve akıllı hale getirerek, her an güvenli bir şekilde yedek alıp erişim sağlamak amacıyla profesyonel backup yönetim çözümü sunar.

Bir Toplantı Talep Edin!

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Azure Backup, Tüm Kaynaklarınız İçin Basit ve Güvenilir - Bulutla Tümleşmiş Yerleşik Yedekleme Çözümü

Bir Bakışta Microsoft Azure Backup

Azure Backup, şirket bünyesinde bulunan ve korunması istenilen verileri, Azure Backup Mars aracı ile Azure Sanal makinelerine yedekleyen bir bulut yedekleme hizmetidir. Şirket içi makineleri, iş yüklerini ve Azure sanal makineleride yedekleyebilir.

Azure Backup şirket içinde bulunan verilerinizi veya kaynaklarınızı bulutta yedeklemeye yönelik basit bir çözüm sunarak karmaşık yedekleme çözümlerini kullanmaya gerek kalmadan kısa, güvenli ve uzun süreli yedekleme yapmanızı sağlar.

Azure Backup bağımsız ve yalıtılmış yedekleme sağladığı için yedeklemeler, kurtarma noktalarını baz alarak buluttaki size ayrılan hizmet kasasına depolanır. Böylece verilerin yanlışlıkla veya dolaylı yok edilmesiyle karşılaşılması durumunda verileriniz, Iaas Vm’leriniz kolayca geri yüklenebilir.

Microsoft Azure Backup

Microsoft Azure Backup hizmeti ile şirket içi makinelerden Azure VM 'lere, data verilerinden SQL verilerine güvenle yedekleme almanızı sağlar. Azure Backup data verilerini Site Recovery'den daha detaylı bir şekilde işler ve geniş kapsamlı seçmeli kurtarma sağlar. Örnek olarak, bilgisayarınızdaki bir data'nın (Word,Excel vs) bozulması durumunda geri yüklemek için Azure Backup hizmetini kolayca kullanabilirsiniz.

Veri Kaybını Azure Backup ile Önleyin

Ek herhangi bir altyapıya ihtiyaç duymadan, Microsoft Azure Backup hizmetini MARS arcı ile dosya ve klasörleri veya Azure Sanal Makinelerini, SQL iş yüklerini yada şirket içi VM'lerini güvenli ve hızlı bir şekilde bulutta yedekleyin.

Kolay Kurtarma

Koşulları doğrulayın ve kurtarma hizmetleri kasası oluşturun.

Kolay Kurulum

MARS aracını indirip gerekli ayarlamaları yapın.

Basit İlkeler

Bir yedekleme ilkesi ve zamanlama oluşturun.

Kusursuz Yedekleme

Yedekleme işlemini başlatıp Azure Backup'ı aktif edin.

Vesna ile Microsoft Azure Backup'ta Doğru RPO-RTO

Verilerinizin doğru yedeklenmesi, korunması ve gerektiği zaman geri getirilmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunun için bir yedekleme hizmeti oluştururken Vesna, şirket için olabilecek en ideal RPO ve RTO’ları belirleyerek firmanız için doğru bir yedekleme planı oluşturur.

Kurtarma noktası hedefi (RPO)

Kurtarma süresi hedefi (RTO)

Yerel olarak yedekli depolama (LRS) verilerinizi üç kez çoğaltır kısacası verilerinizin 3 ayrı kopyasını oluşturur. Verilerin tüm kopyaları aynı bölgenin içinde yer alır.

Vesna ile Microsoft Azure Backup'ta Doğru RPO-RTO

Coğrafi olarak yedekli depolama (GRS), varsayılan ve önerilen çoğaltma seçeneğidir. GRS, verilerinizi ikincil bir bölgeye yani kaynak verilerin bulunduğu bölgeden başka bir bölgeye kopyalar.

Vesna Bilgi Teknolojileri, alınan Microsoft Azure Backup hizmetini doğru yapılandırarak, sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar ve yönetir. Backup hizmetini canlı olarak takip ederek alınan Backup’ların doğruluğunu kontrol eder ve gerektiğinde alınan yedeklerden sorunsuz bir şekilde geri yüklenmesini sağlar.

TOP