×

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı
FortiGate (NGFW)

Saldırıları durdurmak için otomatik görünürlük ile yüksek tehdit koruma performansı

Bir Toplantı Talep Edin!

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Gartner, 2019 yılına kadar kurumsal trafiğin% 80'inin şifreleneceğini ve işletmeyi hedefleyen saldırıların% 50'sinin ağlara sızmak veya verileri süzmek için şifreli trafikte gizleneceğini tahmin ediyor, bu nedenle HTTPS denetimi kullanmak bir gereklilik oluyor. FortiGate size çözüm odaklı Firewall sunmaktadır.

Bir Bakışta Fortinet FortiGate

FortiGate yeni nesil güvenlik duvarları (NGFW'ler), yapay zeka destekli FortiGuard laboratuarlarından gelen amaca yönelik güvenlik işlemcilerini ve tehdit istihbarat güvenlik hizmetlerini kullanarak en üst düzey koruma, açık metinli ve şifreli trafiğin yüksek performansının denetimi sunar.

Yeni nesil güvenlik duvarları, uygulamalara, kullanıcılara ve ağlara tam görünürlükle, maliyeti ve karmaşıklığı azaltır ve en iyi tür güvenliği sağlar. Fortinet Security Fabric'in yeni nesil güvenlik duvarlarının ayrılmaz bir parçası olarak, tehdit istihbaratını paylaşmak ve güvenlik duruşunu iyileştirmek için çok yönlü bir ortamda üçüncü taraf güvenlik çözümlerinin yanı sıra Fortinet'in kapsamlı güvenlik portföyü içinde iletişim kurabilir.

İşletmeler; tehdit koruması, izinsiz giriş önleme, web filtreleme ve uygulama kontrolü de dahil olmak üzere kapsamlı görünürlük ve gelişmiş katman güvenliği sağlamayı düşündükçe, bu nokta ürünlerinin entegrasyonu ve görünürlük eksikliği olmadan yönetilmesinde büyük bir karmaşıklıkla karşılaşmaktadırlar.

FortiGate NGFW

FortiGate NGFW, en zorlu tehdit koruma performansı gereksinimlerini karşılamak için giriş seviyesi donanım cihazlarından ultra ileri teknoloji cihazlara kadar ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok farklı modelde mevcuttur. Bu, kurumsal işletmenizde ihtiyacınız olabilecek tüm segmentlerde sizlere daha alternatifli çözüm üretmenize olanak sağlamaktadır.

Gartner Magic Quadrant'ta Yine Fortinet FortiGate

FortiGate NGFW, Ağ Güvenlik Duvarları için Gartner Magic Quadrant'ta lider olarak yine seçildi. Bu, Fortinet'in Ağ Güvenlik Duvarları için MQ'da 10. kez seçildiği zamandır.

Güvenli SD-WAN

WAN maliyetini düşürmek için kurumsal şubeler için tek bir teklifte WAN Edge yetenekleri sunar.

Bulut Güvenliği

Müşteriler, çoklu bulut ortamları için tutarlı ile güvenli otomasyon ve derin entegrasyonlar ile en iyi 7 hizmet olarak altyapı sağlayıcıları için destek kazanırlar.

Hızlı SSL ve TLS

Çoklu bulut ortamlarında dahi yüksek hızlı bağlantı ve şirket içinde yada bulutta SSL ve TLS ile şifreli trafik denetimi sağlar.

Kolay Kullanım

Kullanıcı dostu kolay yönetim, tüm ağ hatlarında detaylı kontrol ve internet dağıtımında esnek dağıtım ile çok çeşitli kullanım.

Vesna ile Güvenlik Çözümüne Evet!

Maliyetleri düşürürken küresel ölçekte daha hızlı hareket etme ihtiyacı hisseden işletmeler dijital dönüşüm yaşıyor. Bu evrim, saldırı yüzeyini genişleten ve ağ çevrelerini gelişmiş tehditlere karşı savunmasız bırakan ve karmaşık bir güvenlik ortamıyla sonuçlanan yeni teknolojilerin benimsenmesini içeriyor. Fortinet Security Fabric, karmaşık tehditlere karşı üstün koruma sağlamak için tüm ağı (Nesnelerin İnterneti'nden (IoT) - buluta) tüm segmentlere ayrı olarak ayırır ve koruma sağlar.

Fortinet FortiGate yeni nesil güvenlik duvarları, Güvenlik İşleme Birimleri (SPU'lar), yapay zeka (AI) odaklı FortiGuard Labs tarafından desteklenmektedir ve sektör lideri olarak tehdit korumasını azaltmaya, maliyeti düşürmeye, güvenlik karmaşıklığını engellemeye ve riskleri bertaraf etmeye yardımcı olan benzersiz performans sunar. .

Vesna Bilgi Teknolojileri olarak bizde Gartner Magic Quadrant’da evet denilen Güvenlik Çözümlerimizde Fortinet’e Evet diyoruz.

TOP