×

Eset ile
Daha güvenli alışveriş ve bankacılık işlemleri

Dünya çapında 110 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan ESET, ürünlerini bankacılık ve alışveriş koruması için otomatik olarak güvenli bir tarayıcı ile korumaktadır.

Bir Toplantı Talep Edin!

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

İşletmeler için dinamik uç nokta güvenliği sağlayan ESET ile şirketinizin BT güvenliğini tek bir konsoldan yönetin. İş sürekliliğini sağlayın ve kullanıcıların tüm aktivitelerini güvenle yapmasını sağlayın

ESET Dynamic Endpoint Protection

ESET Security Management Center kullanımı kolay bir yönetim konsolu sunar. Bütün işletim sistemlerinde çalışır ve tam raporlama sunar. Şirket içi veya dışında fark etmeksizin tüm uç noktalar için tam ve gerçek zamanlı görünürlük sağlar. Sağladığı bu özelliklerin hepsi tek bir yönetim panelinden kolayca yönetilir.

Yeni nesil ESET Endpoint Protection Platform yeni kötü amaçlı yazılım, fidye önleme özelliklerini birleştirerek ileri seviye bir koruma sağlar. Makine öğrenme teknolojisini kullanarak detaylı bir yapay zekalı koruma sağlayarak gelişmiş davranışsal analitiğinde sağlamaktadır. Verinin boyutuna bakmaksızın çok katmanlı araştırma ve inceleme sunar.

ESET Dynamic Threat Defense bulut tabanlı bir sandbox çözümüdür. Sunulan tüm örneklerin davranışlarını tehditleri, ESET'in statik ve dinamik analiz için çoklu dahili araçları ve sıfır-gün tehditlerini tespit etmek için itibar verilerini değerlendirir.

Eset ile Daha Düşük Kaynak Kullanımı

3.Parti programlar ve 3.taraf testlere tabi tutulan ESET, kullanıcıların bilgisayarları üzerindeki kaynak tüketimini ve iş yükünün ne kadar hafif olduğunu göstererek kullanıcı dostu bir yazılım olduğunu ispatladı

ESET Dynamic Endpoint Protection

Bulut tabanlı sanal alan teknolojisi ile kurumsal düzeyde ödüllü ESET uç nokta koruması. Tek bir çevrimiçi konsol aracılığıyla kolayca yönetilen davranış tabanlı algılama içerir.

Makine Öğrenimi

Kötü amaçlı veya potansiyel olarak istenmeyen olarak tanımlamak için sinir ağlarının ve özel olarak tasarlanmış algoritmaların birleşik gücünü kullanır.

Fidye Kalkanı

Verileri değiştirmeye çalışan uygulama ve işlemleri izler, analiz eder ve şüpheli aktiviteleri engelleyerek sizi uyarır.

Kolay Dağıtım

Zahmetsizce tüm cihazlara kolay kurulum ve yönetim. Akıllı kullanıcı dostu yönetim paneli ile uzmanlık istemeyen BT kullanıcıları için akıcı kullanım.

Düşük Kaynak

Üçüncü taraf testlerinde, uç nokta korumasını sağlarken kurumsal yapınızda en hafif yüke sahip olduğunu kanıtlayarak kaynak tüketimin az olduğunu ispatladı.

Eset Kullanımı Vesna ile Daha Güvenli

Günümüzün sürekli gelişen tehdit yapısı için tek bir savunma katmanı yeterli değildir. Tüm uç nokta ürünleri, yürütme öncesinde ve yürütme sırasında kötü amaçlı yazılım önleme işlemini tespit etme yeteneğine sahiptir. Sadece kötü amaçlı yazılım yaşam döngüsünün belirli bir bölümüne odaklanmaksızın, bu ESET'in mümkün olan en yüksek düzeyde koruma sağlamasına olanak tanır.

Bu korumayı sağlarken makine öğrenimini kullandığı için güvenli ve kesin sonuçlar elde edilmesini sağlar. 1997’den beri tüm ESET ürünlerinde makine öğrenimi kullanıldığı için konsolide çıktılar ve sinir ağları şeklinde kullanılmayı artık daha kolay kılmaktadır.

Eset, tüm uç nokta ürünlerinde tek bir panelden yönetilen kullanımı kolay ve basit olan bir pencereden yönetilmesine olanak sağlar. Herhangi bir bilgisayar üzerinden kolayca erişim sağlayarak bulut tabanlı ek kullanıma gerek kalmayan bir platformu sizlere sunar.

TOP