×

OFFICE 365

Dünya çapında 60 milyondan fazla kullanıcısı olan Microsoft Office 365, şimdiye kadarki en başarılı iş çözümlerinden biridir. Kuruluşlar tarafından her gün, her sektörde kullanılır. Microsoft Office 365 Platformu sürekli olarak geliştiğinden, birçok kuruluş Office 365 bünyesinde nelerin bulunduğunu tam olarak bilemiyor ve Office 365 imkanlarından tam olarak faydalanamıyor. Ekibimiz Office 365 'in sunduğu imkanları müşterilerine kullandırmak için tutkulu ve kararlı.

OFFICE 365
Proof of Concept

Bir PoC, pratikte temel fonksiyonların test edilmesidir. Office 365 çözümlerimiz arasından seçim yapın, mevcut yapınız içerisinde kullanmaya başlayın. Ekibimiz sizi PoC süresince eğitimlerle destekleyerek, yapılanma hakkında bilgi aktararak sürekli yardımcı olur. Office 365 için gerçekleştirilecek PoC yaklaşık dört hafta sürer. Bu süre zarfında pratikte Office 365 araçlarının proseslerinizin gereksinimlerini ne kadar iyi karşıladığını kontrol edeceksiniz.

OFFICE 365 DANIŞMANLIĞI

Her gün yüzlerce son kullanıcıyı destekleyen lider bir yönetilen servis sağlayıcı olarak, BT'yi 7/24 bir ortamda kesintisiz sunmanın zorluklarını anlıyoruz. Bu benzersiz bakış açısı, Office 365 çözümlerimizin temelidir. Müşterilerimizin doğru bir Office 365 deneyimi yaşamaları için kendi deneyimlerimiz ile en iyi uygulama şablonları, amaca yönelik yapılanma ve eğitim programları tasarlayarak Office 365 danışmanlığımızı tamamen işlevsel bir hizmet olarak bir araya getirdik.

PLANLAR
ve
FİYATLANDIRMA

Office 365

Kuruluşunuza en uygun planı seçin

KEŞFEDİN

Office 365'i inceleyin

Office 365, Office'in oldukça kapsamlı uygulamaları ile zenginleştirilmiş en yeni sürümüdür.

ÜRÜNLER

Office 365 Ürünleri

Office 365 kuruluşunuz için benzersiz birçok uygulama barındırır.

OFFICE 365 GEÇİŞ

Geçiş ve Yapılanma

Office 365'e geçiş iş akışınızı durdurmaz, Vesna danışmanlığı ile geçiş işlemleri kayıpsızdır.

Bulutu sizin için çalıştırıyoruz

Microsoft 365 hizmet ve araç portföyündeki uzmanlığımız, kuruluşların Microsoft Cloud çözümlerini uygulama ve destekleme konusunda benzersiz bir konumda olduğumuz anlamına gelir. Azure, SCCM, Office 365, Windows 10 ve Enterprise Mobility + Security dahil Microsoft 365 ürünlerinde uzman ekibimiz ile, yüzlerce müşterinin verimlilik ve güvenliklerini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı oluyoruz.

Amaca uygun eğitim

Bu, bütün gün boyunca Office 365 'in çok kullanışlı araçlarını kullanacak insanlarla ilgili. Bu nedenle; amaca yönelik eğitimi, yaptığımız her projenin bir parçası haline getiriyoruz. Yöneticilerden son kullanıcılara, çalışanlarınızın Office 365 araçlarını ellerinden gelen en iyi şekilde nasıl kullanacaklarını bilmelerini ve başarmaları gereken şeylere göre uyarlamalarını sağlıyoruz.

TOP